Zakończenie Roku Szkolnego i Wakacje

Posted on 28 czerwca 2020

Zakończenie Roku Szkolnego i Wakacje

W wakacje zapraszam do skorzystania z dyżurów w Zakątku. Można nastroić instrument, coś ładnego mi zagrać, skonsultować i rozwiać wątpliwości, pochwalić się…

Najbliższy dyżur:

wtorek  21 lipca godz. 17.00 – 18.00

wtorek 14 lipca godz. 17.00 – 18.00

wtorek 7 lipca godz. 17.00 – 18.00
wtorek 30 czerwca godz. 17.00 – 18.00

——————————————————-

Zachęcam do wzięcia udziału w letnich warsztatach. Już trwają zapisy. Ponownie odbędą się nasze Warsztaty w Pałacu w Krzyżowejtym razem w wakacyjnej, wydłużonej formule. Czekamy na formularze. Ilość miejsc ograniczona.

Dziękuję wszystkim uczniom i rodzicom za owocną współpracę w tym dość oryginalnym roku szkolnym. Pomimo utrudnień dzieci zrobiły spory postęp i cieszę się, że udało się zaprezentować dzieciom na naszych Koncertach Letnich w ostatnim tygodniu, które miały odmienną formułę (z uwagi na ograniczenia epidemiologiczne), ale były dla wszystkich ważnym elementem podsumowania i mobilizacji. Dzieci również miały Graduacje, czyli zaliczenia repertuaru kolejnych zeszytów Suzuki Violin School i w ciągu roku uczestniczyły w wielu imprezach: warsztatach, koncertach naszych oraz na zewnątrz (m.in. Koncert Charytatywny Serce dla Eli czy Koncert z okazji Roku Moniuszkowskiego). Życzę udanego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu, a z chętnymi na warsztatach (w Lutomiersku i Krzyżowej)